O nas

„Nie możemy kochać domu, który nie ma swego oblicza i w którym kroki są pozbawione sensu.”
Antoine de Saint - Exupéry


---03030----_1000Nie możemy kochać domu, który nie jest spójny z naszymi potrzebami. To oczywiste - chcemy czuć się w nim  bezpiecznie.

Potrzebujemy odpoczynku i wytchnienia. Nasz dom, hotel czy restauracja jest wizytówką nas samych.

Nic więc dziwnego, że pragniemy godnie reprezentować swoje imię i należycie przyjmować gości. Jakość aranżacji naszego wnętrza, ma ogromny wpływ na ogólne samopoczucie. Z pomieszczeniami kojarzymy najpiękniejsze i najważniejsze chwile życia. To one kodują w nas wspomnienia.

Skomponuj swój własny indywidualny styl i charakter, a wyraźnie odczujesz skalę przemian, jakie dokonują się poprzez odpowiedni wystrój Twojego wnętrza.

Stwórz swoją wymarzoną aranżację i rozpocznij terapię kolorem i tkaniną. Sięgaj odważnie po nieznane dotąd wzory. Poznaj najbardziej funkcjonalne rozwiązania.

Wellhome powstało z myślą o wszystkich, którzy tworzą piękne wnętrza i chcą dopełnić je dobrze dobraną, doskonałej jakości tkaniną lub formą.

Wellhome to nadzwyczajne wzornictwo i wyrafinowane pomysły, które łączy wspólny aspekt - nie są wynikiem przypadku. Ideał można osiągnąć nie uznając kompromisów.

Wellhome studio, opiera swoją strategię na wysokiej jakości produktów. Siedziba wellhome mieści się galerii handlowej Gala Dom i Wnętrze przy ulicy Fabrycznej 2 w Lublinie.

Nasi wykwalifikowani dekoratorzy z przyjemnością zaprojektują, każdy detal Twojego wnętrza. Dowiesz się, przy okazji, jak wybrać najbardziej funkcjonalne i ekskluzywne materiały zgodne z aktualnymi trendami. Otrzymasz fachowe wytyczne i porady.

powrót