Automatyka

Karnisze elektryczne to ekskluzywne rozwiązanie dekoracji okien, przeznaczone dla osób stawiających na wygodę i komfort.

Ze względu na doskonalą funkcjonalność polecamy do sal konferencyjnych, restauracji, kawiarni, pomieszczeń teatralnych, rezydencji oraz prywatnych mieszkań. Nasze liczne realizacje systemu potwierdziły jego estetykę i niezawodność w różnego typu obiektach.

Karnisze w standardzie wyposażone są w łagodny system parkowania, co powoduje, iż tkanina przesuwana jest stabilnie.

Zastosowanie szyn z napędem elektrycznym wprowadzi do Twojego domu wyjątkowy komfort użytkowania zasłon. Wspaniale wyglądające tkaniny będzie można przesuwać z miejsca w którym siedzisz. Jednym przyciskiem na pilocie uruchomisz zamykanie lub otwieranie zasłon w salonie, sypialni, biurze i wszędzie tam gdzie zechcesz. Gładko, sprawnie, niemal bezszelestnie.

 

emotion_zdjecie1-jpg

 

 

 

 Rolety rzymskie elektyczne to wygodnie rozwiązanie do każdego domu. Sterowane przyciskiem ściennym bądź radiowo (pilot).

 

 

Sterowanie elektryczne możemy zastosować w żaluzjach drewnianych, aluminiowych, roletach, plisach oraz osłonach zewnętrznych takich jak refleksole, żaluzje fasadowe, markizy.

 

powrót