Oferta dla hoteli i restauracji

 

Przyjmując gości musimy spełniać ich wszystkie wymagania. Zadbać o to, by odczuli przyjazną atmosferę jednocześnie zaznali wypoczynku, zasmakowali luksusu.

Wszystkie te wymagania pomaga spełniać wellhome.


78512697-jpg_700Aranżacja pomieszczeń mieszkalnych oraz pomieszczeń użyteczności publicznej, takich jak hotele czy restauracje to nasza specjalność. Udoskonalanie ich, poprzez starannie zaprojektowane dodatki do okien, podłóg, ścian oraz sufitów, specjalnie dla Twojego wnętrza.

Dla Twojej wygody. Dla Twoich Gości!

Prezentujemy produkty najwyższej jakości, które ukazują sposób łączenia wzorów, faktur i deseni. Niezależnie od tego, czy preferujesz nowoczesny styl, czy też skłaniasz się ku bardziej tradycyjnym formom, nasze akcesoria sprostają nawet najbardziej wymagającym gustom.

Odpowiednio urządzone wnętrze to świadectwo dobrego stylu i smaku. Zgodnie z logiką przeznaczenia, czyli w przypadku hoteli czy restauracji - trwałość i jakość materiałów jest tu sprawą nadrzędną. Kluczowe jest również ścisłe dopasowanie kolorystyczne, które wyróżni obiekt na tle konkurencji i stanie się wizytówką łatwą w skojarzeniach Twoich gości. Nie mniej jednak, priorytetem jest jakość i wygoda.

Wellhome realizuje zamówienia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, restauracji, hoteli. Pomaga w tworzeniu ich pozytywnego wizerunku, który utkwi w pamięci gości na długi czas. Pomaga spełniać wymagania Twoich klientów.

W naszej ofercie znajdziesz kolekcje firan i tkanin zasłonowych, karniszy, rolet, akcesoriów okiennych, oferujemy również dywany i wykładziny, tapety oraz elementy wykończeniowe i akcesoria dekoracyjne. Doradzamy jak dopasować tkaniny, wybrać odpowiedni wzór i rodzaj materiału. Gwarantujemy wysoką jakość użytkowania.

Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twoich Gości.

 

 

 

powrót