shuttersy

 

shuttersy

Dzięki shuttersom piękne pomieszczenie stanie się po prostu imponujące

Odkryjcie Państwo zadziwiający efekt shuttersów firmy. W każdym pomieszczeniu, w którym założono shuttersy (okiennice wewnętrzne), natychmiast dzieje się coś wyjątkowego. Od okna w łazience aż po całe mieszkanie: za pomocą shuttersów firmy stworzycie Państwo swoją własną, wyjątkową atmosferę. Shuttersy to nie tylko ochrona przed słońcem. Dzięki nim każde pomieszczenie można przeobrazić w miejsce szczególne. Można przy tym cieszyć się pełną wolnością, jeśli chodzi o wybór kolorów, rodzaju drewna, wielkość lameli i wykończenie.

Shuttersy – zwane również amerykańskimi okiennicami – to drewniane okiennice wewnętrzne z obracanymi lamelami. Wymyślili je już starożytni Grecy. Także dziś shuttersy stanowią najlepsze narzędzie do zabawy światłem.

Okiennice wewnętrzne: doskonałe aż do najmniejszego szczegółu

Shuttersy, okiennice wewnętrzne charakteryzuje nie tylko wyjątkowy wygląd, one po prostu są wyjątkowe. Shuttersy to cała masa technicznych majstersztyków – z których większość pozostaje w ukryciu. Na przykład ukryte zawiasy albo słupek boczny panelu. I to właśnie dzięki tym niewidocznym częściom nasze shuttersy są tak uderzająco piękne i nadzwyczaj wytrzymałe!

 

powrót