Oferta dla klientów indywidualnych

 

Dom jest odzwierciedleniem naszej duszy.  
Dom bez upiększenia, nie odzwierciadla jej.

17635357_1863508377262358_8331083622310680728_o-jpg_500Wellhome powstał z myślą o upiększaniu wnętrz. Powstał po to, by zapewnić wszystkim klientom dostęp do profesjonalnych usług.

W ofercie wellhome znajdziesz szereg elementów dekoracyjnych. Począwszy od dekoracji okna, podłogi, ściany, aż po sufit. Znajdziesz tu między innymi dywany, tkaniny zasłonowe, tapety, a nawet farby - niezbędne elementy każdego pięknego domu.

Pomagamy tworzyć i tworzymy funkcjonalne kompozycje, które są odbiciem Twojego charakteru. Żywe kolory i nowoczesne wzornictwo dopasowane zgodne z Twoim temperamentem.

Wellhome oferuje indywidualne podejście w kwestii doboru tkanin. Spotkasz tu nieprzypadkowe zestawienia, które można dowolnie łączyć i kształtować. W przypadku dywanów jest to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują niebanalnej dekoracji podłogi. Doskonały dywan to świadectwo dobrego stylu. Niestety, w dobie masowej produkcji jego wybór musi być świadomie podjętą decyzją. Dlatego my, proponujemy akcesoria, które wyróżnia wysoka jakość. Masz pewność, że Twój dywan jest oryginalny, inspirujący i idealnie dopasowany do Twojego wnętrza.

Aby pójść o krok dalej i skomponować całość aranżacji jednakowo, pozwól sobie na odrobinę luksusu. Nie każdy ma okazję perfekcyjnie dobrać kolor zasłony do koloru tapety. Zwykle te kolory różnią się i tworzą nieestetyczną całość. Łączenie barw różnej tonacji nie jest prostym zadaniem. Utrzymanie kolorystyki w jednej gamie to rzadko spotykana umiejętność.

Łącz i zestawiaj. Postaw na jakość!
Nasze akcesoria zapewnią komfort użytkowania, przez długi czas. Ocieplają wizerunek, tworzą niecodzienną aranżację, dodają energii, ale przede wszystkim służą na długie lata.

Piękno to jedno, lecz funkcjonalność to podstawa.

powrót