Farby zewnętrzne

farby zewnętrzne (1/1)

Podczas gdy wielu producentów farb stara się obniżyć koszty, wykorzystując „wypełniacze” z tworzyw sztucznych, firma Farrow&Ball nie odstąpiła nigdy od wykorzystania najwyższej jakości surowców. Nieprzerwanie korzysta z naturalnie występujących pigmentów, takich jak umbry w ich najczystszej postaci oraz stosuje naturalne składniki, takie jak kreda, wapno, olej lniany i glinka porcelanowa.

Dane techniczne:

 

Exterior Masonry

 Farba na elewacje zewnętrzne, bardzo trwała i odporna na działanie czynników zewnętrznych. Dostępne w ponad 100 kolorach. Minimalna zawartość lotnych związków organicznych. Odporna na zmywanie.

pdf karta informacyjna

Exterior Eggshell

 Trwała i elastyczna, wykazująca dużą odporność na łuszczenie. Doskonała do użycia na miękkim i twardym drewnie, framugach okien i meblach ogrodowych, jak również na poręczach, bramach, rynnach, meblach i powierzchniach metalowych. Dostępna we wszystkich 132 kolorach. Minimalna zawartość lotnych związków organicznych. Odporna na zmywanie.

pdf karta informacyjna

 Full Gloss

 Farba o wysokim połysku (95%). Nadaje się zarówno do drewnianych i metalowych powierzchni pomieszczeń wewnętrznych i na zewnątrz, jak również do zwiększenia efektu na ścianach i sufitach. Dostępna w 132 kolorach. Niska zawartość lotnych związków organicznych. Odporna na zmywanie.

pdf karta informacyjna 

inny obrazek
powrót