Farby wewnętrzne

farby wewnętrzne (1/2) farby wewnętrzne (2/2)

Farrow&Ball: niezrównana głębia koloru i elegancja

Farby Farrow&Ball oferują niezrównaną głębię koloru i elegancję wykończenia. Firma znana jest na całym świecie jako specjalista od kolorów, dostawca farb dekoracyjnych i tapet dla bardzo wymagających klientów, a także wyróżnia się jako jedyny producent, który wszystkie swoje produkty sprzedaje rzeczywiście pod własną nazwą. Produkty firmy Farrow&Ball reprezentuje najlepiej farba Estate Emulsion, która pozwala na uzyskanie niedoścignionej matowości i głębi koloru, dzięki zawartości pigmentu nawet do 30% wyższej niż w innych farbach.

Dane techniczne:

 

Estate® Emulsion

Flagowy produkt Farrow & Ball, do wykorzystania w całym domu na sufitach i ścianach, ma kredowo-matowe wykończenie i niezrównaną głębię koloru. Tradycyjna formuła i składniki pozostały niezmienione od dziesięcioleci. Posiada więcej pigmentu niż pozostałe emulsje. Dostępna we wszystkich 132 kolorach. Minimalna zawartość lotnych związków organicznych. Zmywalna.

pdf karta informacyjna

Modern Emulsion

Odporna na ścieranie i na zaplamienia. Modern Emulsion jest najlepszą alternatywą dla Estate® Emulsion o nieco większym połysku. Idealna do kuchni, łazienek, przedpokoi i pokoi dziecięcych. Dostępna we wszystkich 132 kolorach. Niska zawartość lotnych związków organicznych. Odporna na zmywanie.

pdf karta informacyjna

Estate® Eggshell

Tworzy niezwykle trwałą powierzchnię typu eggshell. Idealna do wszystkich drewnianych i metalowych powierzchni wnętrz, również do kaloryferów. Niski poziom połysku sprawia, że świetnie uzupełnia się z Estate® Emulsion i Modern Emulsion. Dostępna we wszystkich 132 kolorach. Niska zawartość lotnych związków organicznych. Odporna na zmywanie.

pdf karta informacyjna

Full Gloss

Farba o wysokim połysku (95%). Nadaje się zarówno do drewnianych i metalowych powierzchni pomieszczeń wewnętrznych i na zewnątrz, jak również do zwiększenia efektu na ścianach i sufitach. Dostępna w 132 kolorach. Niska zawartość lotnych związków organicznych. Odporna na zmywanie.

pdf karta informacyjna

Dead Flat

Doskonała do drewnianych, gipsowych i metalowych powierzchni wnętrz, gdzie wymagane jest wyjątkowo matowe, eleganckie wykończenie. Nie nadaje się do użycia w kuchniach i łazienkach. Dostępna w 132 kolorach. Niska zawartość lotnych związków organicznych. Zmywalna.

pdf karta informacyjna

Floor Paint

 

Bardzo trwała farba na bazie wody. Do drewnianych lub betonowych podłóg w pomieszczeniach, garażach i warsztatach. Nie nadaje się do użycia na zewnątrz. Dostępna w 132 kolorach. Niska zawartość lotnych związków organicznych. Odporna na zmywanie.

pdf karta informacyjna

 

 

inny obrazek
powrót